<%Horni link%>

Info pro media

Akreditační formulář

Ručení odpovědnosti a práva i povinnosti akreditovaného novináře

AKREDITAČNÍ INFORMACE Bernard Cup Setkání mistrů v autokrosu Humpolec – 5.10.2019 Vážení novináři, fotografové, kameramani a další zástupci sdělovacích prostředků. Letos budou na Bernard Cup Setkání mistrů v autokrosu Humpolec uděleny tyto akreditace:

  1. Novináři a fotografové s permanentní akreditací FAS AČR pro rok 2018
  2. Novináři a fotografové , kteří se řádně akreditují do 3.10. 2019
  3. Novináři regionálních novin, časopisů a dalších regionálních médií dle rozhodnutí ředitelství soutěže (tyto akreditace budou v omezeném počtu vydány jen výjimečně)
  4. Žadatelé o akreditaci jsou povinni:
  • zaslat kompletně vyplněný akreditační formulář
  • při vyzvednutí akreditace se prokázat platným novinářským průkazem
  • dodat u akreditace v tisk.středisku uveřejněné materiály (na CD/DVD nosiči, kopie novinových článků) z automobilového sportu v roce 2017

5. Placená komerční akreditace Žadatelé, kterým nebude udělena akreditace podle článku 1, 2 nebo 3 těchto zásad, mají právo požádat o udělení placené komerční akreditace. Žadatelé jsou povinni požádat o placenou komerční akreditaci v tiskovém středisku Tato akreditace jim bude vydána po vyplnění akreditačního formuláře a odevzdání podepsaného „Ručení odpovědnosti a práva i povinnosti akreditovaného novináře“ a složení nevratné kauce v hodnotě 1000,– Kč.

6. Akreditační proces Všem, kteří zašlou řádně vyplněný akreditační formulář na meil: tomasbaloun@seznam.cz a splní dané podmínky, bude udělena akreditace a do stanoveného termínu uzávěrky potvrzena e-mailem. Tímto dokladem se prokáží při vstupu do areálu. Ostatní budou zařazeni do kategorie komerční akreditace a bude jim udělena v tiskovém středisku po zaplacení příslušné kauce.

Tiskové středisko vydá v době konání závodu akreditovaným žadatelům potřebné materiály.

Oficiální uzávěrka akreditací je stanovena na čtvrtek 3.října 24:00 hodin.
Tiskové středisko bude otevřeno:
Sobota 5.10.: 7:00 – 17:00 hodin

Všichni řádně akreditovaní obdrží tiskové materiály a označení jednotnými vestami Press (záloha 500, – Kč nebo 20 EU) , pouze píšící novináři obdrží visačku PRESS. V rámci rychlého odbavení si připravte avizovanou finanční zálohu. Akreditovaní mají přístup do tiskového střediska, do depa a do diváckého prostoru na závodišti dle přiloženého plánku. Zakázaný prostor pro tisk bude k dispozici v den závodu.

Všichni akreditovaní jsou povinni podepsat a odevzdat v tiskovém středisku formulář ručení odpovědnosti novináře, dodržovat veškeré bezpečnostní zásady při sledování závodů a v žádném případě nevstupovat do zakázaných prostorů .(viz přiložený plánek)

Kontakty na tiskové středisko: tomasbaloun@seznam.cz Mobil: 724206516

Napsal Tomáš, tisk, přečteno 3929x

© Copyright 2006 NejWeb.Net používá RS2 Design by Kacko