<%Horni link%>

Spolupráce

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vám nabídnout možnost spolupráce s naším automotoklubem formou reklamy a propagace Vaší firmy či výrobků, při pořádání autokrosových závodů v našem areálu. Třicetiletá tradice a především atraktivita dělá z naší humpolecké tratě nejnavštěvovanější závod celého Mezinárodního mistrovství ČR v autokrosu. Tento podnik přiláká každoročně několik tisíc diváků. Fotografie a články ze závodů se objevují v různých novinách, časopisech a webech , http://www.autokrosar.cz/?…, ale především Česká televize vždy pořizuje čtyřicetiminutový záznam z těchto závodů, který je vysílán na programu ČT4. http://www.mediasport.cz/…ea/4019.html, sledovanost premiéry i reprízy tohoto pořadu byla 60000 diváků ( premiéra byla vysílána v čase Televizních novin a Událostí )

Nabízíme Vám umístnění reklamních ploch po celém areálu, na plakátech, vstupenkách a v programech. Vystavení Vašich výrobků na plochách veřejnosti přístupných i nepřístupných a především rozdáním reklamním letáků každému návštěvníkovi.

Mediální podporu zajišťuje místní rozhlas, spoty na rádiu Vysočina, Pelhřimovský Deník, Mladá Fronta, regionální TV, www.autokrosar.cz , www.mediasport.cz , další weby a media.

Uvítáme jakoukoli pomoc, jak finanční (generální partner- 100000Kč- název závodu, logo před začátkem a na konci pořadu v ČT, logo na závodních speciálech, bannery v záběrech tv kamer, logo na všech tiskovinách, atd. / hlavní partner-30000Kč – banner v záběrech tv kamer, logo na všech tiskovinách), ale tak i materiální (ceny pro jezdce-vyhlašujeme celkem 13 divizí x 3 místa, oblečení pro pořadatele, reklamní a propagační materiál).

Vše je otázkou dohody, vedoucí k oboustranné spokojenosti.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem
Špaček Josef
předseda AMK Zálesí Humpolec
Mobil: + 420 777 655 290
Email: spacek.josef@seznam.cz

Napsal Tomáš, tisk, přečteno 7018x

© Copyright 2006 NejWeb.Net používá RS2 Design by Kacko