Spolupráce

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vám nabídnout možnost spolupráce s naším automotoklubem formou reklamy a propagace Vaší firmy či výrobků, při pořádání autokrosových závodů v našem areálu. Čtyřiceti letá tradice a především atraktivita dělá z naší humpolecké tratě nejnavštěvovanější závod celého Mezinárodního mistrovství ČR v autokrosu. Tento podnik přiláká každoročně několik tisíc diváků. Fotografie a články ze závodů se objevují v různých novinách, časopisech a webech jako je třeba www.autokrosar.czMČR a ZSE Humpolec 2022 | Autokrosař.cz (autokrosar.cz), ale především Česká televize vždy pořizuje záznam z těchto závodů, který je vysílán na programu ČT4 sport MM ČR v autokrosu Humpolec – Svět motorů | Česká televize (ceskatelevize.cz) , sledovanost premiéry i reprízy tohoto pořadu byla 60000 diváků

Nabízíme Vám umístnění reklamních ploch po celém areálu, na plakátech, vstupenkách a v programech. Vystavení Vašich výrobků na plochách veřejnosti přístupných i nepřístupných a především rozdáním reklamním letáků každému návštěvníkovi.

Mediální podporu zajišťuje místní rozhlas, spoty na rádiu Vysočina, Pelhřimovský Deník,  specializovaný server www.autokrosar.cz ,  , další weby a media.

Uvítáme jakoukoli pomoc, jak finanční tak i materiální

generální partner -100000 Kč-, bannery v záběrech tv kamer, bannery v divácký prostorách areálu, privilegované logo na všech tiskovinách, privilegované logo za stupni vítězů, VIP vstupy, atd.

hlavní partner – 30000 Kč -, bannery v divácký prostorách areálu, logo na všech tiskovinách na hlavní ploše, logo za stupni vítězů, volné vstupy, atd.

Partner – 10000,- banner v divácký prostorách areálu, logo na všech tiskovinách, volný vstup, atd

vyhlašujeme celkem 11 divizí x 3 místa takže uvítáme v rámci partnerství jaké koliv ceny pro jezdce, oblečení pro pořadatele, reklamní a propagační materiál.

Vše je otázkou dohody, vedoucí k oboustranné spokojenosti.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat.

Josef Špaček

předseda AMK